Instagram feed:

Pages

Apr 10, 2014

Perfect hair : Invisbobbles & TangleTeezer GIVEAWAY!

I bet you have heard about TangleTeezers but do you know what Invisibobbles are? These are the most cute-looking multifunctional hairbands that doesn't pull your hair and keeps them together doing whatever you like. Sounds good right? It also feels really light on you- perfect!! :-) 

How to get your Invisbobbles? They are all available at Invisibobble webstore! You can also find them in selected stores - in Estonia, they are available at I.L.U store or get them from Tallink SIlja cruise lines :-).Thank you Invisibobble and TangleTeezer Finland !



Olete kindlasti kuulnud TangleTeezer'ist ja olen ka oma blogis sellest varemalt juttu teinud. Minu esimene TangleTeezer oli neoonroosa Original juuksehari ja olen selles nii kinni, et teised harjad on minujaoks täiesti välistatud :-).

Nüüd tahaks teada, kas olete kunagi kuulnud Invisibobble patsikummidest? Need on krussis ja väga venivad pisikesed rõngad, mis on samuti uudse lähenemisega igapäevasesse juuksehooldusesse. Nende heaks omaduseks on see, et need ei tiri juukseid aga samas hoiavad soengu paigal ja korras. Lisaks saab neid kasutada käevõrudena! Invisibobblesid on saadaval nende veebilehel, Tallink Silja kruiisilaevadel ning nüüd on need müügil ka I.L.U kauplustes! Hoidke silmad lahti :-) Peagi valmib ka Invisibobbles Eesti Facebooki fännileht, kus saate uutel mudelitel ja uudistel silma peal hoida!

Sain täna ühe suure paki TangleTeezerilt ja Invisibobblesilt, mis sisaldas endas kolme juukseharja ja suurt kogust erinevat värvi Invisibobbleseid:-).  Seetõttu tahaksin ühele oma lugejale ära anda neoonroosa TangleTeezer Original'i ning lisaks neli erinevat värvi Invisibobble pakikest : must, valge, läbipaistev ja roosa! Igas pakis on kolm pisikest Invisibobble patsikummi.

Kuidas osaleda:
1)Ole mu blogi follower ( küljeribal join this site )
2)Viska like mu blogi Facebooki lehele
3)Lisa kommentaaridesse oma nimi ja e-mail

Lisahääle saamiseks jaga ka Facebooki viidet oma sõpradega! (lisa kommentaaridesse, kui seda tegid):-) 

Giveaway lõpeb kahe nädala pärast!

349 comments:

  1. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  2. Elise Noni
    elisenoni19@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Veronia Lutter
    veronia.lutter@hotmail.com

    Jagasin ka facebookis ! :)

    ReplyDelete
  4. Kaari Perm
    kaariperm@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Carmel Luud
    luudcarmel@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Anette Maria Kõmmus
    mariia.anette@gmail.com
    jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  7. Margit Metsallik
    margit.metsallik@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Kadri Allaste kadri.allaste@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Maarja-Liis Reede, maarja-liis_reede@hotmail.com
    Jagasin ka facebookis! :)

    ReplyDelete
  10. Birgit Rosenthal
    birgit-1234@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  11. Mirell Põllumäe
    pollumae.mirell@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Kertu J
    kertujurima@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Kelly Vokk
    kellyvokk@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kristin Teesalu
    kristin.teesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Marleen Varblas
    marleenvarblas@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Hilse-Hell Jõesaar
    hellutsauu@hotmail.com
    Jagasin fb's ka.

    ReplyDelete
  17. Kerli Tootsmann
    kerlitoo@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Liisa Kikerpill
    liisake306@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Helina Nõgesmaa
    hnogesmaa@hot.ee

    ReplyDelete
  20. Kertu Purkart
    ketukas95@gmail.com
    Jagasin ka FBis :)

    ReplyDelete
  21. Elise Lee
    eliiiselee@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Mariann Vendelin
    mammu2108@hot.ee

    ReplyDelete
  23. Gabrielle Hallik
    gabrielle032@hotmail.com

    ReplyDelete
  24. Kristin Teesalu
    kristin.teesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Anonymous4/10/2014

    Marleen Elyse Brand
    marleen666@hot.ee

    ReplyDelete
  26. Anni Espe
    annnisp@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Mery-Kristi Mõttus
    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Laura Lust
    laura.lustt@gmail.com

    Jagasin ka Facebookis :)

    ReplyDelete
  29. Anita Hohlov
    anita14114@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Laura Marie
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Triinu Kaas
    Triinukaas@gmail.com
    :) :)

    ReplyDelete
  32. Liana Sepamäe
    liana.sepamae@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Jessica Vainaru
    jessicavainaru@hotmail.com

    jagasin kaaa!! :)

    ReplyDelete
  34. Eliise Killing
    eliise.killing@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Laura-Liis Mik
    lauraliismik@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Liisbet Viira
    liisbetviira@gmail.com
    Jagasin ka facebookis

    ReplyDelete
  37. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com

    Jagasin ka FBs (https://www.facebook.com/anni.kukk/posts/10203644024686051?stream_ref=10) :)

    ReplyDelete
  38. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee

    ReplyDelete
  39. Eliisa Vellama
    eliisavellama@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Triin Pihlak
    pihlak.triin@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com
    Kohe lähen jagan FB-is ka :)!

    ReplyDelete
  43. Eleryn Tiit
    eleryn.tiit@gmail.com
    Jagasin facebookis

    ReplyDelete
  44. Kristiina Pällo
    kristiina.pallo@gmail.com
    Jagasin Facebookis

    ReplyDelete
  45. mai-liis kelder
    mailiis5@hot.ee

    ReplyDelete
  46. Kersti Heile
    kikuheile@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Triinu Siemann
    TriinuS@live.com

    ReplyDelete
  48. Kaidi Adelbert
    kattttake@hotmail.com
    Jagasin facebookis ka

    ReplyDelete
  49. Marie-Helene Jäger
    marie.hj@hotmail.com

    ReplyDelete
  50. Sandra Reile
    sandrareile@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Kristi Treier
    kristi.treier@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Sandra Lisbeth Heinlo
    lisbeth.heinlo@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Agne Andrejev
    agne2000@hot.ee
    Jagasin facebookis.

    ReplyDelete
  54. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com
    jagasin ka fb's :)

    ReplyDelete
  56. Meili Kesamaa
    Meili@mingelston.ee

    ReplyDelete
  57. Gerli Naaris
    Getuplix@gmail.com

    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  58. Renita Leiger
    leiger.renita@gmail.com :)

    ReplyDelete
  59. Kerrit Hansen
    hkerrit@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  60. Kreete L
    kreetelyll@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Elena Siitas
    elenasiitas@hotmail.com

    Jagasin facebookis :)

    ReplyDelete
  62. Berit Tõnissoo
    bettukiizo@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com
    jagasin fb-s :)

    ReplyDelete
  64. Gea Käsper
    geakasper@hot.ee

    ReplyDelete
  65. Aidi Lepik
    aidilepik@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Sigrit
    Tiigrr@gmail.com
    Jagatud! :)

    ReplyDelete
  67. Emma Malvet
    emmi.mal@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. Eleri Pedak
    eleripe@hot.ee

    ReplyDelete
  69. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  70. Gerti Kattus
    gerte008@hot.ee

    ReplyDelete
  71. Annika Aal
    aannika.aal@gmail.com :)

    ReplyDelete
  72. Diana Heli
    dianaheli94@gmail.com
    Jagasin facebookis ka :)

    ReplyDelete
  73. Ingel Liis Haljas
    ingellhh@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    ReplyDelete
  75. Birgita Mölder
    gituskaa@hot.ee

    jagasin ka FB's ;)

    ReplyDelete
  76. Sigrit-Siret Reinaru
    sigritsiretreinaru@hot.ee

    ReplyDelete
  77. Mariel Pähkel
    marielpahkel@hot.ee

    ReplyDelete
  78. Sigrit-Siret Reinaru
    sigritsiretreinaru@hot.ee

    ReplyDelete
  79. Kätlin Karu
    ktlinkaru@hotmail.com

    ReplyDelete
  80. Thea Peltser
    Facebookis jagatud:)
    tpelter68@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Johanna Jõgisoo
    johannajogisoo@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Mary Kiiver
    marykiiver@gmail.com
    Jagasin ka FB-s

    ReplyDelete
  83. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  84. Kristina Kasjanenko
    kkrisssuu@gmail.com

    ReplyDelete
  85. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  86. Kerli Kingsepp
    kingseppkerli@hotmail.com
    Jagasin ka FB-s

    ReplyDelete
  87. Alejandra Karu
    alejandrakaru@gmail.com
    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  88. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  89. Tuuli Põhjakas
    tuuli.pohjakas@mail.ee
    Jagasin. :)

    ReplyDelete
  90. Renate-Ly Mehevets
    rennu88900@hot.ee
    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  91. Helen Vares
    helen125@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Mari Lõugas
    marilougas@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Brita Panker
    brittaka@hotmail.com

    ReplyDelete
  94. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  96. Kristiina Teder,
    kristiinateder@hot.ee
    jagasin ka

    ReplyDelete
  97. Anna Leontieva
    anneke@ut.ee
    Jagasin Facebookis https://www.facebook.com/leontieva1/posts/620421308041189?stream_ref=10

    ReplyDelete
  98. Sofia Nesvizhskaya
    Sofia.Nesvizhskaya@tyg.edu.ee

    ReplyDelete
  99. Anett Klaanberg
    Anett.Klaanberg@hotmail.com

    ReplyDelete
  100. Bhatrice Smitt
    bhatrice@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Rebecka Ester
    rebeckaester1@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Lisa Priivits
    lisapriivits@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Rebecka Ester
    rebeckaester1@gmail.com
    Jagasin ka Facebookis! ;)

    ReplyDelete
  104. Gertrud Pleksner
    gertrud.pleksner@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Merili Männilaan
    merili.mannilaan@gmail.com

    ReplyDelete
  106. Kairi Jõemaa
    kairi.joemaa@gmail.com

    Jagasin ka Facebookis! :)

    ReplyDelete
  107. Kristyn Koort
    kristyn.koort@gmail.com

    ReplyDelete
  108. Jaanika Truu
    nelk5@hot.ee
    jagatud

    ReplyDelete
  109. Alandra Minka
    alandra@hot.ee
    Facebookis jagatud! :)

    ReplyDelete
  110. Lotta Rosenberg
    dlotta.rosenberg@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Luise Maria Tallo
    luisemaria.tallo@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Cristin Marii Titma
    cristin.titma@gmail.com
    Jagatud ka Facebookis. :)

    ReplyDelete
  113. Kerli Korp
    kerli_korp@hotmail.com

    ReplyDelete
  114. Alandra Minka
    alandra.minka@gmail.com
    Jagasin ka facebookis! :)

    ReplyDelete
  115. Laura Laas
    lauralaas6@gmail.com

    ReplyDelete
  116. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  117. Renate Aomere
    Renate.aomere@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Jaanika Kihnu
    jaanika35777@gmail.com
    jagasin ka fb-s ;)

    ReplyDelete
  119. Doris Välis
    doris500@hot.ee

    ReplyDelete
  120. Sairi Sutt
    sairi.sutt@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Ann Pedosk
    annpedosk@hotmail.com

    ReplyDelete
  122. Mervi Raja
    merviraja@hotmail.com

    jagasin ka facebookis! :)

    ReplyDelete
  123. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Eneli Maajärv
    enelimaa@gmail.com
    Jagasin ka Faccebookis! :)

    ReplyDelete
  125. Maria V
    starfly@hot.ee

    ReplyDelete
  126. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Greete Metsma
    greetemetsma@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Anette Harriet Pärna
    anetteparna@gmail.com

    ReplyDelete
  129. Karoliine Aus
    karoliine@msn.com

    ReplyDelete
  130. Anonymous4/10/2014

    Emma K
    emmak.nnunen@gmail.com :)

    ReplyDelete
  131. Kadri Kriis
    kadri.kriis@outlook.com

    ReplyDelete
  132. Grete G
    grete.grynberg@gmail.com

    ReplyDelete
  133. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  134. Elisabeth Rootare
    elisabethrootare@gmail.com
    Jagasin ka :)

    ReplyDelete
  135. Anna-Liisa Soe
    annaliisa.soe@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Kristel Larven
    Larven66@hot.ee

    Jagasin ka :) (https://www.facebook.com/kristel.larven/posts/688321227892516?stream_ref=10)

    ReplyDelete
  137. Cätlin K.
    catlin.kiens@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Liis Paalits
    liispaalits@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  140. Helena Lillepool
    helena.lillepool.002@mail.ee

    ReplyDelete
  141. Epp Rusi
    epp.rusi@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Sanna Lepla
    sanna100@hot.ee

    ReplyDelete
  143. Triin Künnapas
    easyandlogish@hot.ee

    ReplyDelete
  144. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@hot.ee :)

    ReplyDelete
  145. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  146. Marili Belitšev
    mbelitsev@gmail.com

    ReplyDelete
  147. Anett Agafonov
    anettagafonov@gmail.com

    ReplyDelete
  148. Anne-Mari Soosalu
    soosalunyan@gmail.com

    jagasin ka!

    ReplyDelete
  149. Grete Lill
    gretelill0311@gmail.com
    Jagasin facebookis ka :)

    ReplyDelete
  150. Epp Sillukse
    eppsillukse@hotmail.com

    ReplyDelete
  151. Elo Johanna Kuklane
    elojohanna13@hot.ee

    ReplyDelete
  152. Maris Kurvits
    maris.kurvits@gmail.com

    ReplyDelete
  153. Laura Väliste
    lauravaliste@hotmail.com

    ReplyDelete
  154. Lisell Jäätma
    lisell.jaetma@gmail.com

    ReplyDelete
  155. Katre Aasaleht
    katre.aasaleht@gmail.com

    ReplyDelete
  156. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  157. Kai Triin Lensment
    kaitriin@gmail.com

    ReplyDelete
  158. Liina Teder
    liinateder93@gmail.com

    ReplyDelete
  159. Anonymous4/11/2014

    Merli Kraavi
    merli8@hot.ee

    ReplyDelete
  160. Maarja Küttim
    maarja.kuttim@gmail.com
    Facebookis jagatud :)

    ReplyDelete
  161. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  162. Helen Rand
    helenrand13@gmail.com
    jagasin ka fb-s

    ReplyDelete
  163. Triin Link
    triinlink@hotmail.com

    ReplyDelete
  164. Kristi Pajusalu
    kpajusalu@gmail.com

    ReplyDelete
  165. Birgit Laak
    birgitlaak@gmail.com

    ReplyDelete
  166. Merily-Lisette Tuhkanen
    merilytuhkanen@hotmail.com

    ReplyDelete
  167. Keiju Rootsma
    rootsmakeiju@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Karina Ustenko
    ustenko96@gmail.com

    ReplyDelete
  169. Maria H. Paron
    mariahelenaparon@gmail.com

    ReplyDelete
  170. Sigrit Tiismaa
    sigrittiismaa@hot.ee

    ReplyDelete
  171. Mari Umbjärv
    umbjarv@hotmail.com

    ReplyDelete
  172. Kristi Remmik
    kristiremmik@gmail.com

    ReplyDelete
  173. Elo Kumel
    elokumel@gmail.com
    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  174. Inger-Liis Heinsoo
    liisu.heinsoo@gmail.com :)

    ReplyDelete
  175. Rika Vassus
    rika.vassus@gmail.com

    ReplyDelete
  176. Maarja Toomemäe
    maarjatoomemae95@gmail.com

    ReplyDelete
  177. Karolina Orav
    Karolinaorav@hotmail.com
    jagasin ka fb-s :)

    ReplyDelete
  178. Teele Vilumets
    teele.vilumets@gmail.com
    facebookis jagatud :)

    ReplyDelete
  179. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    Jagasin facebookis.

    ReplyDelete
  180. Marge Pihu
    marge.pihu@gmail.com

    ReplyDelete
  181. Ave-Maarja Tõll
    maarja94@gmail.com

    ReplyDelete
  182. Karmen-Eliise Kiidron
    karmene.kiidron@gmail.com

    ReplyDelete
  183. Aiki Võtti
    aiki@mhv.ee

    ReplyDelete
  184. Paula Kivimäe
    kivimae.paula@gmail.com
    Jagasin ka facebookis! :)

    ReplyDelete
  185. Kätlin Kriisa
    ktln.kriisa@gmail.com

    ReplyDelete
  186. Helen Jaago
    helen.jaago@gmail.com

    ReplyDelete
  187. Arabella Lippur
    Arabbellaa@gmail.com
    Facebookis jagatud! :)

    ReplyDelete
  188. Kerstin-Gertrud Kärblane
    kerstingertrud96@gmail.com

    ReplyDelete
  189. Kerlyn Roosipõld
    roosipoldkerlyn@gmail.com
    Facebookis jagatud :)

    ReplyDelete
  190. Marita Matt
    m4ritaa@hotmail.com

    ReplyDelete
  191. Tuuliki Püssim
    tulks@hot.ee

    ReplyDelete
  192. Sigrit Letlane
    sigrit.letlane@gmail.com

    ReplyDelete
  193. Laura Moppel
    laurakene9@gmail.com

    ReplyDelete
  194. Eleryn Jäer
    eleryn.jaer@mail.ee

    ReplyDelete
  195. Laura Ivanov
    ivanovlaura96@gmail.com

    ReplyDelete
  196. Madli Tammel
    tammelmadli@gmail.com

    ReplyDelete
  197. Anonymous4/12/2014

    Jaana Martinov
    pisike1@windowslive.com

    ReplyDelete
  198. Helis Solman
    helis.solman@gmail.com

    ReplyDelete
  199. Helen Kalmist
    helen.kalmist@gmail.com

    ReplyDelete

COMMENT