Pages

Apr 16, 2014

Today's new in!

I wanted to tell you for the first thing - this is my last shoe post this month. I am not going to get any more shoes ... I also bought pair of casual low white converse-shoes just a week ago .. So my home is pretty much full of sneakers BUT these were must-haves! I got myself this really-really good pair of running shoes and I can't be happier about this purchase. Yay! :-)

ALSO- I got the coolest package today from CTRL! It had these awesome T-shirts , hoodie and one secret thingy inside it :-). Thank you CTRL for this cool gift! I am soon going to show you some super nice outfits ;-)

Alustaksin sellega, et see postitus on selle kuu viimane jalatsi-postitus. Rohkem ma see kuu endale ketse soetada ei plaani.. just nädal tagasi ostsin omale veel igaks-juhuks ka paari madalaid valgeid Converse :-). Niisiis on mu esik täiesti täidetud juba jalatsitega. Siiski tundsin ma puudust korralikest jooksujalatsitest niisiis sai need täna ka hangitud:-).

Lisaks- Täna sain ma ühe vägeva paki CTRL'ilt! See sisaldas endas T-särke, pusa ja ka ühte lahedat aksessuaari, mida hiljem teile näitan :-). Aitäh CTRL selle vägeva paki eest! Kindlasti näitan teile outfiti postitusi nende riietega:-)


Homme liigun ma Tallinna, kus ma lähen Silveriga vestlema Barcelona reisi teemadel ja teeme ka väikese pildistamise. Loodan, et tuleb lahe seeria ja siis lisan need pildid ka kindlasti siia!

No comments:

Post a Comment

COMMENT