Instagram feed:

Pages

6/5/14

Rich Giveaway

Auhinnamängude aeg on jälle käes ja tahaksin ühele lugejale koos Salon24-ga ära jagada terve hunniku Rich'i juuksehooldustooteid:-).  Olen nüüdseks juba ise neid mõnda aega kasutanud ja mu juuksed on imelised!! Kirjutan toodetest mõne aja pärast ka lähemalt!

Ära jagamisele läheb ( click ) :
RICH Pure Luxury Intense Moisture Shampoo250ml
RICH Pure Luxury Intense Moisture Conditioner200ml
RICH Satin Touch Large Paddle Brush 
RICH Pure Luxury Argan De-Frizz & Shine Mist50ml
Kuidas osaleda:
1) Ole minu blogi follower ( küljeribal Join this site )
2) Lisa kommentaaridesse oma nimi ja e-mail
3) Lisahääle saamiseks loosikasti, jaga ka Facebooki viidet ( ning kirjuta kommentaaridesse, kui seda tegid! )
Ilusate juuste jaoks- Head loosiõnne!:-)


Giveaway lõpeb kahe nädala pärast!

308 comments:

  1. Epp Sillukse
    eppsillukse@hotmail.com

    ReplyDelete
  2. Elise Noni
    elisenoni19@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Kerrit Hansen, hkerrit@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Elis Lukas
    elislukas@gmail.com
    Jagan FBs ka!

    ReplyDelete
  5. Elise Noni
    elisenoni19@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Riina Kranich
    pastaccas@gmail.com
    Jagasin Facebookis ka

    ReplyDelete
  7. Elisa Näpping
    elisanapping@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Ruth Rehme ruthrehme@gmail.com :)

    ReplyDelete
  9. Kaisa Nurmsalu
    kaisa2207@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Brita Paluoja
    Britake95@hotmail.com

    ReplyDelete
  11. Laura Marie V
    dreamerlauraa@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Kätlin V.
    katlinvosu@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Marili Belitšev
    mbelitsev@gmail.com
    Jagasin facebookis samuti :)

    ReplyDelete
  14. Elena Tamsalu
    etamsalu@gmail.com

    Jagatud ka facebookis ( https://www.facebook.com/elena.tamsalu/posts/636137216455627 ).

    ReplyDelete
  15. Jagasin facebookis pilti samuti! :)

    ReplyDelete
  16. Kristine Kask
    kristine.kask@mail.ee

    ReplyDelete
  17. Kadri Kriis
    kadri.kriis@outlook.com
    FB ka jagatud :)

    ReplyDelete
  18. Jana Liivrand
    jliivrand@gmail.com
    Jagasin facebookis ka :)

    ReplyDelete
  19. Helen Maasik
    helenmaazik@gmail.com
    Jagasin ka facebook'is :)

    ReplyDelete
  20. Kristiine Kört
    kristiine_k@hotmail.com

    ReplyDelete
  21. Getter Pürg
    getterpurg@gmail.com
    Jagasin ka facebookis!

    ReplyDelete
  22. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  23. Grete Lill
    gretelill0311@gmail.com
    Jagasin facebookis! :)

    ReplyDelete
  24. Maret Kaldmäe
    maret.kaldmae@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Avely Pütsep, avely.putsep@gmail.com (blogi jälgin kasutajaga simpel33@hot.ee) ning jagan ka Facebookis.

    ReplyDelete
  27. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  28. Kätlin Variksaar
    katlin.variksaar@gmail.com

    ReplyDelete
  29. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  30. Elina Jürisaar
    Jyrisaar99@gmail.com
    Jagasin Facebookis. :)

    ReplyDelete
  31. Tuuliki Maal
    tuulikimaal@hotmail.com
    Jagasin ka Facebookis :)

    ReplyDelete
  32. Helen Münt
    helenmynt@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Marian T
    marigoldphotography@gmail.com

    Jagatud ka facebookis :)

    ReplyDelete
  34. Mery-Kristi Mõttus

    merykristi.mottus@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Laura Aksin
    lauraaksin@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  36. Mirell Järv
    matteldoll@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Annabel Maripuu
    annabel.maripuu@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Anna-Maria Trotski
    annamaria.trotski.001@mail.ee
    fbs jagasin :)

    ReplyDelete
  39. mariia.anette@gmail.com
    Anette Maria Kõmmus
    Jagasin ka :)

    ReplyDelete
  40. Anett Klaanberg
    Anett.Klaanberg@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. Mariel Pähkel
    marielpahkel@hot.ee (kui pole võimalik kirja saata, siis mrlphkel@gmail.com

    Jagasin facebookis! :)

    ReplyDelete
  42. Margit Metsallik
    margit.metsallik@gmail.com

    ReplyDelete
  43. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  44. Eliis Nurmetalo eliiz5@hotmail.com

    ReplyDelete
  45. Greete Metsma
    greetemetsma@gmail.com
    Jagasin ka Facebookis

    ReplyDelete
  46. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  47. Mariann Ploompuu
    mariann.ploompuu@gmail.com
    Jagatud ka facebookis.

    ReplyDelete
  48. Anett Heinam
    anettheinam97@hot.ee

    ReplyDelete
  49. Helen K
    kaljumae.helen@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Jarl Teearu
    jarlteearu@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  51. Maris Kurvits
    maris.kurvits@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Heli Ingurova
    heliigurova@hotmail.com
    Jagatud ka facebook'is!

    ReplyDelete
  53. Inger-Liis Heinsoo

    liisu.heinsoo@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Helena Kirst

    helena.nops@mail.ee

    ReplyDelete
  55. Annika Aal
    aannika.aal@gmail.com
    fb's jagatud ka.

    ReplyDelete
  56. Merli Kraavi
    merli8@hot.ee

    ReplyDelete
  57. Kati Aavasalu
    k.aavasalu@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Tiina Hõbejärv
    tiina@arcticsport.ee

    ReplyDelete
  59. Laura Moppel, laurakene9@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com
    Jagasin FB-s ka :)

    ReplyDelete
  61. Jessica Vainaru
    jessicavainaru@hotmail.com

    Jagasin ka facebookis!! :)

    ReplyDelete
  62. Triinu Vagula
    trin258@hotmail.com

    ReplyDelete
  63. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  64. Marta Toomla
    martjomm_@hotmail.com

    ReplyDelete
  65. Tiina Hõbejärv
    tiina@arcticsport.ee

    ReplyDelete
  66. Anni Kukk
    annnni112@gmail.com
    Jagasin ka FBs ;)

    ReplyDelete
  67. Liis Paalits
    liispaalits@gmail.com

    Jagatud Facebookis

    ReplyDelete
  68. Heleri Keeman
    helerikeeman@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Anna-Liisa Jürgen
    annaliisa.jyrgen@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Reelika Truu
    reelikatruu@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Kristina Kasjanenko
    kkrisssuu@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Sigrit-Siret Reinaru
    sigritsiretreinaru@hot.ee

    ReplyDelete
  73. Mari-Liis Kiis
    kiis.mariliis@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Kätlin Karu
    ktlinkaru@hotmail.com

    ReplyDelete
  75. Cristin Marii Titma
    cristin.titma@gmail.com
    Jagatud ka Facebookis. :)

    ReplyDelete
  76. Laura Moon, lauramoon88@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Maria Emma Rist.
    m.emma.rist@gmail.com

    Jagasin ka FBs :)

    ReplyDelete
  78. Emma Malvet
    emmi.mal@hotmail.com

    ReplyDelete
  79. Laura Kingo
    laura.kingo@mail.ee
    Jagatud facebookis

    ReplyDelete
  80. Katre Vendel
    katreke1234@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Britta P.
    brittaka@hotmail.com

    ReplyDelete
  82. Birgit Rosenthal
    birgit-1234@hotmail.com

    ReplyDelete
  83. Monika Tammpere
    MonikaTammpere@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Cätlyn Tamm
    cc2tyy@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Carina Žukova
    carka.zukova@mail.ee

    ReplyDelete
  86. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com
    Jagasin FB-is.

    ReplyDelete
  87. triinu siemann
    triinus@tdl.ee

    ReplyDelete
  88. Emma Jõgi
    emmmajou@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Marilyn Ivask
    lynike@hot.ee

    Jagasin FB-s ;)

    ReplyDelete
  90. Mirell Karuks
    mirellkaruks@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. Liana Sepamäe
    liana.sepamae@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Liisa-Andra Lohu
    liisaandra@gmail.com

    ReplyDelete
  93. merili.mannilaan@gmail.com
    Merili Männilaan

    ReplyDelete
  94. Helis Toiger
    helis.toiger@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Anna-Liisa T
    annliitii@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Kristiin Kesamaa
    kristiinkesamaa@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Kairi Jõemaa
    kairi.joemaa@gmail.com

    Andsin info ka Facebookis sõpradele/sõbrannadele edasi! :)

    ReplyDelete
  98. Eliise Killing
    eliise.killing@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Marii-Heleen Juks
    marii.heleen@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Merily Šmidt
    merilysmidt@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Siret Viks
    siret.viks@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Ingel Liis Hedgren Haljas
    ingellhh@gmail.com

    Jagasin infot ka oma facebookis :)

    ReplyDelete
  103. Elo Johanna Kuklane
    elojohanna13@hot.ee

    ReplyDelete
  104. Elise Leht
    elise.leht@gmail.com
    Jagasin ka facebookis.

    ReplyDelete
  105. Laura Jõe
    llaura.joe@hotmail.com

    ReplyDelete
  106. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  107. Angela Kosk
    angelakosk@hot.ee
    FBs jagasin ka :)

    ReplyDelete
  108. Anett Strelnikov
    flikk_@hotmail.com

    ReplyDelete
  109. Laura O.
    lalalaura1505@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  111. Kerli Mullamaa
    kerlimul@gmail.com

    ReplyDelete
  112. Kristina Illak
    illak830@gmail.com
    jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  113. Liina Teppor
    liinateppor@hot.ee
    Jagasin ka facebookis.

    ReplyDelete
  114. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Agnes Sassiad
    agnesassiad@gmail.com
    Jagasin facebookis ka.

    ReplyDelete
  116. Aisling Antsi
    aistupaistu@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Kaisu Kruus
    kaisukruus@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Mai-Liis Hansson
    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  119. Kristin Tammerand
    kristin.tammerand@windowslive.com

    ReplyDelete
  120. Marite Tiismaa
    marite.tii@hotmail.com

    ReplyDelete
  121. Liis Jürise
    liis.jyrise@mail.ee

    ReplyDelete
  122. Merili Mainla
    merilimai@hot.ee
    Jagasin ka facebookis

    ReplyDelete
  123. Mirell Põllumäe
    pollumae.mirell@gmail.com

    Jagasin ka fbs jaaa jälgin BlogLovinis :)

    ReplyDelete
  124. Pamela Nassar
    pnassar@hot.ee

    ReplyDelete
  125. Kärt Viherpuu
    kart.viherpuu@mail.ee

    ReplyDelete
  126. Merlin kasemerlin(at)gmail.com

    ReplyDelete
  127. Johanna Järve
    johanna.jarve.001@mail.ee

    ReplyDelete
  128. Klaarika Salus
    klaarika96@hot.ee
    Jagasin facebookis :)

    ReplyDelete
  129. Emma K
    emmak.nnunen@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Renate Aomere
    renate.aomere@gmail.com

    ReplyDelete
  131. Jane Siilbaum
    SiilbaumJane@hot.ee

    ReplyDelete
  132. milja.annukka123@gmail.com :)

    ReplyDelete
  133. Kreete L.
    kreetelyll@gmail.com

    ReplyDelete
  134. Nele Kallas
    nelekallas@gmail.com

    ReplyDelete
  135. Kristiina Klaan
    kklaan21@gmail.com

    Jagasin oma sõpradele facebookis ka ;)

    ReplyDelete
  136. Luise Maria Tallo
    luisemaria.tallo@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Mariliis P.
    mariliis.poder@gmail.com

    ReplyDelete
  138. Kätlin Paavel
    katlinpaavel@gmail.com

    ReplyDelete
  139. Merily-Lisette Tuhkanen
    merilytuhkanen@hotmail.com

    ReplyDelete
  140. Liis Jänes
    liisjanes@gmail.com

    ReplyDelete
  141. Loviisa Lill
    Loviisalill@gmail.com

    ReplyDelete
  142. Kersti Heile
    kikuheile@gmail.com

    ReplyDelete
  143. Kaisa Lumiste
    kaisa.lumiste@gmail.com

    ReplyDelete
  144. Elise Lee
    Eliiiselee@gmail.com
    Jagasin ka facebookis

    ReplyDelete
  145. Eliise
    eliisekruusmaa@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Eneli Raamat
    eneli.raamat@gmail.com
    Facebookis ka jagatud!

    ReplyDelete
  147. Jaanika Vutt

    jaanikavutt95@gmail.com

    ReplyDelete
  148. Gabrielle Hallik
    gabrielle032@hotmail.com

    ReplyDelete
  149. Greta Roosileht
    gretaroosileht@hotmail.com
    Facebookis jagatud!

    ReplyDelete
  150. Kätlin Lindmäe
    katlinlindmae@gmail.com

    ReplyDelete
  151. Lisell Jäätma
    lisell.jaetma@gmail.com

    ReplyDelete
  152. Merilyn Pähkel
    merilyn159@gmail.com

    ReplyDelete
  153. Karmen Sipelgas
    karmensipelgas@gmail.com

    ReplyDelete
  154. Siret Laanemets
    s1rqu7@gmail.com
    Jagasin ka facebookis :)

    ReplyDelete
  155. Kerli Korp
    kerli_korp@hotmail.com

    ReplyDelete
  156. Mari-Liis Luhtaru
    mariliis.luhtaru@mail.ee :)

    ReplyDelete
  157. Laura Tursk
    laura.t4@hotmail.com

    ReplyDelete
  158. Andrea Maris Aule
    maris.aule@mail.ee

    ReplyDelete
  159. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  160. Deisi Plaks
    deisiplaks@gmail.com

    ReplyDelete
  161. Kai Triin Lensment
    kaitriin@gmail.com
    Facebookis jagatud ka.

    ReplyDelete
  162. Marleen Krause
    Marleen180@yahoo.com
    Jagatud facebookis (:

    ReplyDelete
  163. Jane-Mai Pukk
    janemaipukk@hotmail.com
    jagasin fbs

    ReplyDelete
  164. Kätlin Kriisa
    ktln.kriisa@gmail.com
    Jagasin ka Facebookis :)

    ReplyDelete
  165. Külli Aavast
    k.aavast@gmail.com
    Jagasin ka videot :)

    ReplyDelete
  166. Kertu Roosla
    kertu.roosla@gmail.com

    ReplyDelete
  167. Monika Muru
    murumonika@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Gerda Teder
    gerda.teder@gmail.com

    ReplyDelete
  169. Anita Hohlov
    anita14114@gmail.com

    ReplyDelete
  170. Gerda Lauri
    gerdalauri98@gmail.com
    Jagasin facebookis ka. :)

    ReplyDelete
  171. Kaia-Liisa Jõesalu, kaia08@hot.ee, jagatud facebookis :)

    ReplyDelete
  172. Chrizti Tint
    chriztitint@hotmail.com

    ReplyDelete
  173. Marily Peetvere
    mpeetvere@gmail.com
    Jagatud ka FB-s! :)

    ReplyDelete
  174. Maris Vette
    marisvette@gmail.com

    ReplyDelete
  175. Kristiina Kahr
    kahr.kristiina@gmail.com

    Jagatud sai ka fbis :P

    ReplyDelete
  176. Rika Vassus
    rika.vassus@gmail.com

    ReplyDelete
  177. Indra Rüüt
    indra.ryyt@gmail.com

    ReplyDelete
  178. Jaanika Kosk
    jaanika.kosk@gmail.com

    Jagasin ka Facebookis :)

    ReplyDelete

Search:

Archive:

Follow along: