Pages

Jan 29, 2019

LONDON TEXTILE FAIR

Nüüd korraks paar sammu tagasi. Instagrami vahendusel olen juba North Fjord'ist rääkinud aga nüüd siin kõigest sellest lähemalt. Niisiis on meil soon to be released kõige inspireerivam projekt, mille kallal ma kunagi töötanud olen. Kaks aastat tagasi sündisid meie hingeks olevad karakterid ( neist peagi lähemalt ). Pärast seda oli suuuur hunnik sämpleid, ideid, magamata öid( siis kui peas on nii palju põnevaid ja erutavaid mõtteid, et on raske uinuda) ja enda arendamist uute teadmistega. Selle aasta alguses sai tiim omale juurde imelise inimese - Triinu, kes teab tõesti väga palju kangastest, 'moest' ja rõiva kvaliteedist. Ta on juba pikka aega olnud mulle üks lähedasemaid inimesi ja kuna oleme varemalt ka koos töötanud, teadsin tema usinust ja headust ja oskust hästi suhelda. Paar nädalat tagasi sai meie koostöö North Fjordis allkirjadega kinnitatud ja voila, off we go! See sõit on juba praegu meie jaoks eelkõige inspireeriv ja lõbus ja piire ületav. Oleme jõudnud lähedale ja ei jõua ära oodata, et ka sina selle seiklusega kaasa tuleks!
Me usume, et riided peavad eelkõige olema imelise kvaliteediga, vastupidavad ja esindama väärtusi mis on TÄNA olulised:

1) Teadmine, et elu on TÕELISELT ELAMISEKS - period. Ma usun, et meil kõigil on võimalus oma ande ja oskusega nautida iga päeva, olles iseenda kõige õnnelikum versioon. Olen täiesti veendunud, et see ei ole ulme - see on reaalsus, mille me kõik saame omaks võtta. Hulljulgus, lapselik meel, reisimine, muusika ja inspireerivad inimesed on selle osaks ja lisavad sinna lõppu veel suurema rohelise linnukese. 🌊😍🏄
2) Me tahame end tunda mugavalt sealjuures välimuses kompromisse tegemata.
3) Põnev isiklik stiil ja kuvand on tänaseks päevaks saanud vajalikuks edu osaks niiii paljudel aladel.
4) And last but not least -Riiete loomine, mis on osati või üleni valmistatud sustainable kangastest ( sealjuures ALATI hoides kõrget kvaliteeti) on täna must-have.

Mis on North Fjord - clothing for wilderness and everyday adventures.
& we simply just want to make good stuff


Paar nädalat tagasi lendasime Triinuga Londonisse, kus toimus tekstiilimess. See oli meie esimene ametlik business trip ja oli 100% produktiivne ja eelkõige inspireeriv! Leidsime uusi põnevaid lahendusi projekti paremaks elluviimiseks. Lisaks kõigele sain ma esimest korda tutvust teha Londoniga - Triinu, mu hea sõbranna Leane ( kes juba pikemat aega Londonis elab ) ja Birgit ( kes on minu ja Triinu endine töökaaslane H&M'i aegadest ja kes nüüd samuti Londonis elab ) olid toredad kaaslased õhtute põnevaks muutmiseks!

Enam ei ole palju jäänud! Et olla esimene, kes uudiseid kuuleb ja olla osaks NorthFjord'ist, saab seda teha Instagrami vahendusel:

No comments:

Post a Comment

COMMENT